מיקו פרוטקט - הגנה טבעית
320440

₪320440
כללי|עוד על פטריות

מיקו פרוטקט – הגנה טבעית

Place Holder

פורמולה המכילה שילוב עוצמתי של שבע פטריות, הידועות בספרות המדעית וברפואת הצמחים המסורתית כמסייעות לשיפור תהליכים הקשורים במערכת החיסון.

לאורך כל השנה ובעונת החורף בפרט הגוף חשוף לסיכונים. אנחנו במיקוליביה מאמינים ששמירה על אורח חיים בריא מומלץ שתכלול תזונה מאוזנת, שתיה מרובה של מים חיים ופעילות גופנית יומית.

פטריות וצמחים נחקרו בתחומים שונים של פעילות, כמו ויסות חיסוני, לחץ דם, רמות סוכר, דלקות כרוניות, שינויים הורמונליים ואפילו תחושת שובע.

המחקר המדעי על פטריות גילה תרכובות ביו-אקטיביות כדוגמת פוליסכרידים, טריטרפנים, טרפנואידים, אריטדנין, סטרולים ותרכובות פנוליות, שקשורים קשר ישיר למגוון עצום של פעילויות ותהליכים בגוף.

מאות שנים שהרפואה העממית המסורתית עושה שימוש בפטריות וצמחי מרפא למצבי בריאות שונים. השימוש בצמחי המרפא נעשה מחלקים שונים של הצמח, פרי, שורש, זרעים, פרח או עלים. בפטריות, נעשה שימוש בגוף הפרי או בתפטיר (MYCELIUM).

לצמחים שונים ולפטריות, מיוחסות סגולות רבות ולכן נעשה בהם שימוש בעולם המודרני ובעיקר במצבים בהם אנשים מחפשים פתרון מן הצומח (שאינו מולקולה סינטטית) לצורך בריאותי מסוים.

בגלל היכולות הנפלאות של צמחים ופטריות לסייע ולשנות, מומלץ לאנשים הנוטלים תרופות, ילדים, נשים בהיריון או נשים מניקות, להתייעץ עם רופא או מטפל מוסמך.

 

מיקו פרוטקט מכילה שילוב רחב ועוצמתי של שבעה סוגים שונים של פטריות:

פטריית שיטאקה

פטריית מאיטקה

פטריית ראישי

פטריית קורדיספס

פטריית זנב התרנגול – טרמטס

פטריית פלאורוטוס

פטריית אגריקוס בלזיי

 

מה יודעות הפטריות?

הפטריות מכילות מרכיבים שונים בעלי יכול אנטי חמצונית, כמו פוליפנולים, טריטרפנים ואחרים ובכך מסייעות להפחית את הנזק החמצוני והתהליכים הדלקתיים הנוצרים בגוף.
הפטריות מכילות מולקולות של פוליסכרידים מאזנים, סיבים תזונתיים רבים ומשפיעות על אוכלוסיית חיידקי המעיים.