יחודיות תוספי התזונה של מיקוליביה

דף הבית » יחודיות תוספי התזונה של מיקוליביה

ריכוז גבוה של תמציות

קרא עוד
מוצרי הפיור והפורמולות הייחודיות של מיקוליביה מכילים ריכוז גבוה תמציות פוטנטיות. מוצרי הפיור מכילים 300 מ”ג תמצית פטריה (בריכוז של 12:1 – 8:1) וריכוז פוליסכרידים גבוה במיוחד (57% - 47% פוליסכרידים בתמצית). הפורמולות של מיקוליביה מכילות בעיקר תמציות פטריות, בשילוב אבקות פטריות. בנוסף לתמציות, אנחנו משתמשים באבקת הפטריה כחומר מונע התגיישות, שמספק גם השלמה של החומרים שאבדו בתהליך המיצוי, כדוגמת ויטמינים וסיבים מסיסים. אבקות הפטריות מכילות את כל חלקי הפטריה ובכך מתקבל מוצר פוטנטי ויעיל full spectrum.

מפעל גידול ומיצוי
הפטריות בסין

קרא עוד
מפעל גידול הפטריות של מיקוליביה נמצא בחבל Qingyuan (קְוִוינְיוּאַן) במחוז Zhejiang (גֶ’גְ’יָאנְג) בסין. חבל נחשב למקום האקולוגי הטוב ביותר בעולם לגידול אורגני של פטריות מאכל ופטריות מרפא, עם התנאים האידיאליים של טמפרטורה, איכות המים ואוויר נקי. מסיבה זו נבחר חבל ארץ זה לאתר מורשת עולמי רשמי לשימור על ידי ארגון המזון והחקלאות של האומות המאוחדות (Food and Agriculture Organization of the United Nations). אזור זה מפוקח באופן שוטף ע”י ממשלת סין וארגון המזון והחקלאות של האו”ם. המפעל נחשב לגדול בעולם מסוגו לגידול ומיצוי של פטריות מרפא. המפעל חולש על שטח גידול של 15,000 מ”ר ומייצא תמציות ואבקות של זנים רבים ומגוונים של פטריות מרפא ללמעלה מ-100 מדינות ברחבי העולם.
מיקוליביה היא הנציגה הבלעדית של המפעל בישראל.
המפעל מתמחה בגידול מתורבת של פטריות, במיצוי חומרים פעילים מפטריות ובמחקר ופיתוח של טכניקות לגידול ומיצוי פטריות מרפא ומאכל. המפעל מחזיק בארבעה פטנטים של שיטות מיצוי של חומרים פעילים של פטריות. הפטריות הגדלות במפעל עוברות תהליכי מיצוי מהמתקדמים בעולם, ביניהם השריה, התססה וחימום לשם מיצוי מירב החומרים הפעילים, אשר חלקם לא ניתנים למיצוי באופן מיטבי בטמפרטורת החדר (כמו בטינקטורות).
המפעל מחזיק בתקנים הבאים לגידול ומיצוי פטריות: GMP , HACCP , ISO9001 , EU & USA ORGANIC , KOSHER

אין שימוש בחומרי מילוי או בחומרים מונעי התגיישות

קרא עוד
תוספי התזונה של מיקוליביה אינם מכילים חומרי מילוי (fillers) וחומרים מונעי התגיישות (anti-caking agents), כדוגמת מגנזיום סטארט, סיליקון דיאוקסיד, מגנזיום דיאוקסיד וכיוצ”ב. הקפסולות של מיקוליביה עשויות תאית צמחית (hydroxypropyl methylcellulose) ובהן תמציות ואבקות פטריות בלבד. אבקות הפטריות שמוּסָפות לתוספי התזונה מנטרלות את הצורך בהוספת חומרים אלה.

מפעל היצור בישראל

קרא עוד
מיקוליביה מייצרת את תוספי התזונה שלה במפעל אשבל בקיבוץ מענית. המפעל מייצר תוספי תזונה ומוצרי מזון ללא גלוטן לצליאקים בטכנולוגיות המתקדמות ביותר והוא משתמש בתקני פיקוח מחמירים של משרד הבריאות לייצור ופיתוח מזון ותוספי תזונה: GMP , HACCP , ISO 9001:2008 , ISO/TS 22002-1:2008 , KOSHER תוספי התזונה של מיקוליביה הם טבעוניים, פרווה, בעלי תו איכות של Vegan Friendly, נטולי גלוטן ומיוצרים במפעל נקי מגלוטן. לתוספים כשרות של הרבנות הראשית כפר פינס מנשה.

יתרונות השימוש בתמציות פטריות

טעם ומרקם

לתמציות פטריות יש לרוב טעם עדין יותר ומרקם חלק יותר בהשוואה לאבקות פטריות, שלעיתים עשויות להיות בעלות טעם גרגירי או אדמתי. זה מאפשר לפתח פורמולות טעימות יותר עבור אלה שעשויים להיות רגישים לטעם או למרקם של תוספים באבקה.

זמינות ביולוגית

תהליך המיצוי עשוי לשפר את הזמינות הביולוגית של החומרים הפעילים בפטריות, כך שיתאפשר לגוף לספוג ולנצל בקלות רבה יותר את החומרים הפעילים, בהשוואה לצריכת פטריות גולמיות או אבקות.

סטנדרטיזציה

ניתן לתקנן תמציות פטריות כך שתכלנה כמות מינימלית של חומרים פעילים, לדוגמא, פוליסכרידים. זה מאפשר מינון מדויק יותר ועקביות בעוצמת המוצר מאצווה לאצווה. סטנדרטיזציה מבטיחה שהצרכנים מקבלים כמות אמינה של התרכובות המועילות בכל מנת נטילה.

ריכוז

תמציות פטריות לרוב מרוכזות יותר מאבקות פטריות. בתמציות פטריות מצליחים לרכז את החומרים הפעילים החשובים בפטריות, כדוגמת פוליסכרידים, (ביניהם החשובים ביותר הם בטא ואלפא גלוקנים), טריטרפנים וטריטרפנואידים, והמשמעות היא שכמות קטנה יותר של תמצית יכולה לספק ריכוז גבוה יותר של תרכובות ביו-אקטיביות בהשוואה לאבקות, מה שמאפשר נטילה של כמות קטנה יותר של כמוסות.

פוטנציאל לפורמולציות ממוקדות ויעילות

האופי המרוכז של תמציות מאפשר פיתוח פורמולות עם מספר רב של מרכיבים שמספקים ביחד מענה ממוקד יותר למגוון מצבים בריאותיים, כדוגמת ייעול תפקוד מערכות בגוף (למשל המערכת החיסונית, ההורמונלית והמטבולית), שיפור הקוגניציה ומצב הרוח, העלאת רמות האנרגיה ועוד.

עגלת קניות
Call Now Button דילוג לתוכן