הסיפור שלנו הינו סיפור על עוצמת הרוח המשפחתית שפועמת בכולנו ועל כוחו של החיבור בין הרצון האנושי להקל על סבל וכאב, לגיוס הסקרנות המדעית והידע הרב הקיים סביבנו.

נחשול וקובי כהן. שני אחים צעירים בשנות השלושים לחייהם – האחד יזם והשני כימאי תרופות בשנת לימודיו האחרונה, היו בתוך מסלול חיים שגרתי של עשיה ולימודים עד לרגע בו התבשרו שאביהם חלה בסרטן קשה.

העמידה לצדו וחוסר היכולת לסייע לו במחלתו, הביאו אותם לצאת ולחפש דרכים נוספות אחרות להתמודד עם המחלה, במקביל לטיפול המסור שהוא קיבל בבית החולים.

למסע הזה הצטרף איש עסקים צעיר וכריזמטי בשם ברטי גלילי שביחד עם האחים כהן, יצאו והגיעו עד לאסיה, ליפן. שם התברר להם, שחלק מרכזי בטיפול במחלת הסרטן נעשה דרך שימוש בפטריות מרפא מסוגים שונים.

אחרי מספר חודשים בהם קיבל האב פטריות ולאחר שראו כי סבלו הוקל, החליטו נחשול וקובי כהן, שיהיה זה רק הגון ורוחני, להביא את בשורת פטריות המרפא לעוד אלפי חולים ולהנגיש את הידע לכמה שיותר אנשים בישראל ובעולם.

במשך שנים, חקרו ובדקו את עולם הפטריות, החל מבחירת הזנים ועד אנליזות של בטיחות הפטריות ותרומתן לבריאות האדם.

למיקוליביה זנים רשומים על שמה בבנק הזנים אשר בהולנד. החברה פיתחה תהליך סטנדרטיזציה לכל פטריה, מיקוליביה מגדירה את תהליך הפקת האבקות והתמציות, ומקיימת תהליכי מחקר ופיתוח כולל מחקרים קליניים בארץ. מוצרי החברה נושאים תקן GMP ומתקן הייצור בקיבוץ מענית, נמצא תחת פיקוח מלא של משרד הבריאות.
כל האבקות והתמציות מיובאות לארץ באישור משרד הבריאות ונמצאות בפיקוח מתמיד, כולל בדיקות שגרתיות שנעשות עם הגעתן לארץ ולפני שהן משתחררות לשימוש.

הדרך הארוכה שעברו האחים כהן משלב חיפוש ואיתור הידע ועד שלב המוצר הסופי, ארכה כמעט חמש שנים והשקעה כספית של מיליוני שקלים.

מיקוליביה גאה ומתהדרת בדרכה הרוחנית ועם זאת מדעית, מקצועית, אחראית ובטוחה.

מיקוליביה פועלת בשיתוף פעולה עם הרפואה הקונבנציונלית המתקדמת ביותר, פעילה במרכזים לרפואה משולבת בבתי החולים, ועובדת עם רופאים, מטפלים אינטגרטיביים, תזונאים ואחרים שעוסקים בתמיכה במצבים הרפואיים השונים.

​מיקוליביה שמחה להיות דוגמה ישראלית ליכולת לשלב רוח ועסקים, ידע ואחריות וקשר עם הקהילה.​

sam-dahan-1-or3kx7hkgg1eal7o0kzlsm1chd77pfxewaj20dmxmc

סמי דהן

מנכ”ל
nahshol-cohen-or3knwv0vfbbhepqakcf4yh9070jl70yyaa75vf35g

נחשול כהן

מייסד ומנהל הפיתוח
kobi-cohen-or3kavtk53h8jzn1dfll2qu8kx8dw8awtsqwosqjec

קובי כהן

מייסד
ilanit-nadan-or3kop26kgdx5pkrpwj87rd2tr5k044x25urk699ys

אילנית נדן ND

קלינאית בכירה ומנהלת מחלקת ההדרכה
daganit-dahan-or3kk4kfcg4qpy7peffilevevbobl2zw3joskr167o

דגנית דהן

סמנכ”ל כספים
vaisman-mycolivia-or3kq7ktkugjv3dkvk3l8dlta3ouek5clnoxe80fxw

פרופ’ נחום ויסמן

מנהל פיתוח רפואי
SharonPassport-2_small-1-e1506331048806-or3k56wqr7oq8zwolz0wz6jr2xada7pfdmj22h6d2s

שרון אילון ND

קלינאית בכירה ומנהלת החטיבה המקצועית

צוות מיקוליביה

למיזם ולשליחות שנקראת מיקוליביה חברו במשותף: סולומון, נחום, קובי, נחשול, סמי, דגנית, שרון, הילה ואילנית. אנשי עסקים בעלי חזון והעזה, פרופ’ למיקולוגיה, פרופ’ לרפואה כימאי תרופות, נטורופתיות ואנשי שיווק ופיתוח עסקי.

המטרה הייתה והינה אחת – איסוף, לימוד ועיבוד הידע המופלא אודות פטריות MEDICINAL MUSHROOMS והנגשת הידע לקהל הרחב.

הצוות כולו נמצא בתנועה מתמדת של הכשרה, למידה, חקר, פיתוח ומיקוד.