מיקו תראפיק - מצבים מורכבים
320440

₪320440
כללי|עוד על פטריות

מיקו תראפיק – מצבים מורכבים

Place Holder

האיזון בגוף האדם תלוי בתפקוד תקין של כלל מערכות הגוף, דבר המתאפשר באמצעות תיאום, ויסות ובקרה בין כל המערכות, לתהליך הזה אחראית מערכת החיסון!

מיקו תראפיק. פורמולה המכילה ארבעה סוגי פטריות, הידועות בספרות המדעית וברפואת הצמחים המסורתית כמסייעות לשיפור תהליכים הקשורים למערכת החיסון.

לאורך כל השנה הגוף חשוף לסיכונים ולמצבים מורכבים. אנחנו במיקוליביה מאמינים ששמירה על אורח חיים בריא מומלץ שתכלול תזונה מאוזנת, שתיה מרובה של מים חיים ופעילות גופנית יומית.

פטריות וצמחים נחקרו בתחומים שונים של פעילות, כמו מערכת החיסון, לחץ דם, רמות סוכר, דלקות כרוניות, שינויים הורמונליים ואפילו תחושת שובע.

המחקר המדעי על פטריות גילה תרכובות ביו-אקטיביות כדוגמת פוליסכרידים, טריטרפנים, טרפנואידים, אריטדנין, סטרולים ותרכובות פנוליות, שקשורים למגוון פעילויות ותהליכים בגוף האדם.

מאות שנים שהרפואה העממית המסורתית עושה שימוש בפטריות וצמחי מרפא למצבי בריאות שונים. השימוש בצמחי המרפא נעשה מחלקים שונים של הצמח, פרי, שורש, זרעים, פרח או עלים. בפטריות, נעשה שימוש בגוף הפרי או בתפטיר (MYCELIUM).

לצמחים שונים ולפטריות, מיוחסות סגולות רבות ולכן נעשה בהם שימוש בעולם המודרני ובעיקר במצבים בהם אנשים מחפשים פתרון מן הצומח (שאינו מולקולה סינטטית) לצורך בריאותי מסוים.

בגלל היכולות הנפלאות של צמחים ופטריות לסייע ולשנות, מומלץ לאנשים הנוטלים תרופות, ילדים, נשים בהיריון או נשים מניקות, להתייעץ עם רופא או מטפל מוסמך.

 

מיקו תראפיק מכילה שילוב רחב ועוצמתי של ארבע פטריות:

פטריית שיטאקה

פטריית מאיטקה

פטריית אגריקוס בלזיי

פטריית זנב התרנגול – טרמטס

שילוב פטריות כחלק מתזונה בריאה ומזינה בזמן טיפולים קונבנציונליים הוא חשוב. אנו במיקוליביה מאמינים בגישה הוליסטית, כוללת ומשולבת: לימוד ואיסוף ידע, יישום המלצות הרופא המטפל, הקפדה על תזונה מותאמת, מזינה ומאוזנת, שילוב פעילות גופנית מתונה והקשבה פעילה לגוף.

מה יודעות הפטריות?

הפטריות מכילות מרכיבים שונים בעלי יכול אנטי חמצונית, כמו פוליפנולים, טריטרפנים ואחרים ובכך מסייעות להפחית את הנזק החמצוני והתהליכים הדלקתיים הנוצרים בגוף.
הפטריות מכילות מולקולות של פוליסכרידים מאזנים, סיבים תזונתיים רבים ומשפיעות על אוכלוסיית חיידקי המעיים.