מיקו באלאנס - להיות בפוקוס
340500

₪340500
כללי|עוד על פטריות

מיקו באלאנס – להיות בפוקוס

Place Holder

פורמולה המכילה שילוב פטריות וצמחים ייחודי, הידועים בספרות המדעית וברפואת הצמחים המסורתית כמסייעים לרוגע וריכוז.

אנחנו במיקוליביה מאמינים ששמירה על אורח חיים בריא מומלץ שתכלול תזונה מאוזנת, שתיה מרובה של מים חיים ופעילות גופנית יומית.

מאות שנים שהרפואה העממית המסורתית עושה שימוש בפטריות וצמחי מרפא למצבי בריאות שונים. השימוש בצמחי המרפא נעשה מחלקים שונים של הצמח, פרי, שורש, זרעים, פרח או עלים. בפטריות, נעשה שימוש בגוף הפרי או בתפטיר (MYCELIUM).

לצמחים שונים ולפטריות מרפא, מיוחסות סגולות רבות ולכן נעשה בהם שימוש בעולם המודרני ובעיקר במצבים בהם אנשים מחפשים פתרון מן הצומח (שאינו מולקולה סינטטית) לצורך בריאותי מסוים.

פטריות וצמחים נחקרו בתחומים שונים של פעילות, כמו מצבי מתח חרדה, קשיי ריכוז, לחץ דם גבוה, רמות סוכר, דלקות כרוניות, כאב ושינויים הורמונליים.

בגלל היכולות הנפלאות של צמחים ופטריות לסייע ולשנות, מומלץ שאנשים הנוטלים תרופות, ילדים, נשים בהיריון או נשים מניקות, להתייעץ עם רופא או מטפל מוסמך.

 

הפורמולה מכילה הפטריות והצמחים הבאים:

פטריית ראישי (Ganoderma Lucidum), נחשבת ברפואת הצמחים המסורתית לתומכת בשיפור רמות אנרגיה וחיוניות, איזון מערכת העצבים, הרגעת מתח, הפרעות שינה ומיגרנות.

פטריית קורדיספס (Cordyceps Sinensis), נחשבת ברפואת הצמחים המסורתית, פטרייה אדפטוגנית המסייעת להפחתת סטרס ועייפות, לשיפור הסיבולת, שמירה על רמות אנרגיה, חיזוק מערכת הנשימה ושיפור מצב הרוח.

פטריית היריסיום (Hericium Erinaceus), נחשבת ברפואת הצמחים המסורתית, כבעלת תכונות מעכבות תהליכי הזדקנות. שיפור הזיכרון ותפקודים קוגניטיביים.

שורש ויתניה משכרת (Withania Somnifera), אשווגנדה. נחשב ברפואת הצמחים המסורתית כבעל פעילות אדפטוגנית ונוגדת סטרס. ברפואה הסינית נחשב הצמח כמסייע במניעה ובהקלה של מחלות רבות הנגרמות מלחץ נפשי.

פשתה שרועה  Bacopa monieri)), בקופה. נחשב ברפואת הצמחים הסינית המסורתית כבעל פעילות אדפטוגנית במצבים של התמודדות עם לחץ וסטרס.

מה יודעות הפטריות?

הפטריות מכילות מרכיבים שונים בעלי יכול אנטי חמצונית, כמו פוליפנולים, טריטרפנים ואחרים ובכך מסייעות להפחית את הנזק החמצוני והתהליכים הדלקתיים הנוצרים בגוף.
הפטריות מכילות מולקולות של פוליסכרידים מאזנים, סיבים תזונתיים רבים ומשפיעות על אוכלוסיית חיידקי המעיים.